Privaatsuspoliitika

1. Üldine

Teie privaatsus on meile oluline ja me oleme võtnud endale kohustuse tagada teie isikuandmete kaitse. Allpool on esitatud meie poliitika, milles on sätestatud, kuidas Netlens Scandinavia AB, registreerimisnumber 556681-0049, kogub ja töötleb teie isikuandmeid.

2. Kes on vastutav töötleja?

Netlens Scandinavia AB (Orgnummer 556681-0049, Minervavägen 28, 191 50 Sollentuna, info@netlens.se) on andmete vastutav töötleja, kui annate oma andmeid seoses ostude, teenuste ja muude Netlensiga seotud küsimustega.

3. Millist teavet kogutakse?

Allpool on esitatud ülevaade erinevatest isikuandmete kategooriatest, mida me võime koguda, nende kogumise õiguslikust alusest ja eesmärkidest, milleks neid andmeid kasutatakse.

.Pärane huvi - vajalik hea teenuse osutamiseks.Pärane Pärane huvi - vajalik hea teeninduse pakkumiseks.Pärane huvi - vajalik hea teenuse osutamiseks.MittePärane huvi - Vajalik hea teenuse osutamiseks.
Seotud eesmärkPersonalandmete kategooriadLiigiline alusAutomaatne otsuste tegemine (jah/ei)
Tellimuste ja ostude töötlemiseksNimi, aadress, isikukood, e-posti aadress, telefoninumber, maksehäired, makseandmed, krediidiinfoLiikmehe lepingulised kohustused vastavalt Netleni ostutingimusteleEi
Halda oma kontot NetlenisEmaili aadress, kasutajanimi ja parool, identifitseerimisnumber, tellimuste ajalugu, makseandmed, kasutaja ajalugu, kliendi eelistused, läätsede ja prillide korrigeerimisväärtusedEelistatud huvi - vajalik hea teenuse osutamiseks.Ei
Ei
Klienditeeninduse probleemide haldamineE-maili aadress, kasutajanimi, telefoninumber, tellimuse number, ostuajalugu, kirjavahetusEelistatud huvi - vajalik hea teeninduse pakkumiseks.Ei
Ei
Posti, e-posti, telefoni ja SMS/MMS teel asjakohase teabe edastamiseks Netleni teenuste ja toodete kohtaNimi, aadress, isikukood, e-posti aadress, telefoninumber, identifitseerimisnumber, tellimuste ajalugu, ostuajaluguEelistatud huvi - vajalik hea teenuse osutamiseks.Ja
Ja
Netleni teenuste, tootevaliku ja süsteemide arendamineTellimuse number, ostuajalugu, kirjavahetus, identifitseerimisnumber, tellimuste ajalugu, kasutaja ajalugu, kliendi seadistusedEelistatud huvi - Vajalik hea teenuse osutamiseks.Ei
Ei

Legitiimne huvi
See alus tähendab, et teie isikuandmete töötlemine põhineb huvide tasakaalustamisel, kuna meil on teie isikuandmete töötlemiseks õigustatud huvi, mis kaalub üles teie huvi, et teie isikuandmeid ei töödeldaks. Teil on õigus meiega igal ajal ühendust võtta ja nõuda, et me lõpetaksime teie andmete töötlemise, kasutamise ja säilitamise nende "õigustatud huvide" tõttu.

4. Kellel on juurdepääs teie isikuandmetele?

Netlens võib avaldada isikuandmeid partneritele, et säilitada meie teenust.

Meie partnerid on: Unifaun, Itella, PostNord, Asendia, Paloma, PayPal, Nets/DIBS, Testfreaks, Klarna, Google, TradeDoubler, Double, Facebook, Microsoft, CLX, Tre, Coopervision, Bausch&Lomb, Alcon, Johnson & Johnson, DHL, Bring.

Kasutame Klarnat oma kassaprogrammi pakkujana. See tähendab, et me võime jagada teie isikuandmeid, nagu kontaktandmed ja tellimuse andmed, Klarnaga, kui kassasse laaditakse, et Klarna saaks teie ostu töödelda. Teie jagatud isikuandmeid töödeldakse vastavalt Klarna enda andmekaitsetingimustele.

Kolmanda osapoole andmeid kasutatakse ainult meie teenuse osutamiseks teile. Me ei edasta kunagi teie isikuandmeid turunduslikel eesmärkidel, mida teostavad kolmandad isikud väljaspool meie partnereid. Me ei müü teie isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma teie loata. Netlens võib avaldada teie isikuandmeid, kui see on vajalik kohaldatavate seaduste ja valitsuse taotluste täitmiseks, Netlensi seaduslike huvide kaitsmiseks või pettuste ja muude turvaprobleemide ennetamiseks. Netlens säilitab isikuandmeid ainult ELis/Euroopa Majanduspiirkonnas.

5. Need on teie õigused

Netlens parandab, kustutab, de-identifitseerib või täiendab teie andmeid teie taotlusel.

Teil on õigus:

  • Juurdepääs teie isikuandmetele. Teil on õigus saada väljavõte teie kohta käivatest isikuandmetest.
  • Teil on õigus saada väljavõte teie kohta käivatest isikuandmetest.
  • Õigus oma isikuandmetele. Teil on õigus nõuda, et Netlens parandaks ebaõiged või ebatäielikud andmed viivitamata.
  • Teil on õigus nõuda, et Netlens parandaks ebaõiged või ebatäielikud andmed viivitamata.
  • Teie isikuandmete eemaldamine. Teil on õigus nõuda oma isikuandmete kustutamist, kui need ei ole enam vajalikud. Kui teie isikuandmete säilitamine on õiguslikult nõutav või kui on muid õigustatud põhjusi, miks Netlens peaks teie andmeid säilitama, siis teie isikuandmeid ei kustutata.
  • Piiratud töötlemine. Teil on õigus nõuda, et teie isikuandmeid kasutataks ainult teatud eesmärkidel.
  • Teil on õigus nõuda, et teie isikuandmeid kasutataks ainult teatud eesmärkidel.
  • Andmete ülekantavus: Teatud tingimustel on teil õigus taotleda, et osa teie isikuandmeid edastataks teisele vastutavale töötlejale.
  • Kui Netlens kasutab teie andmeid "õigustatud huvi" alusel, on teil õigus sellele vastu vaielda. Vastuväite korral jätkab Netlens ainult siis, kui töötlemiseks on õigustatud põhjused, mis kaaluvad üles teie huvid.
  • Seil on õigus esitada kaebusi selle kohta, kuidas me teie isikuandmeid töötleme, Rootsi Andmekaitseametile.

6. Küpsiste kasutamine jne

Kasutame küpsiseid ja muid jälgimistehnoloogiaid, et pakkuda teile täielikku teenust. Lisateavet leiate meie leheküljelt Küpsiste kohta.

7. Meie privaatsuspoliitika muutmise korral

Netlens jätab endale õiguse muuta käesolevat privaatsuspoliitikat igal ajal. Kõikidest muudatustest teatatakse meie veebisaidil ja need ilmuvad käesolevas dokumendis.

8. Vastutava töötleja kontaktandmed

Palun võtke meiega ühendust, kui teil on küsimusi meie privaatsuspoliitika kohta või kui soovite taotleda väljavõtteid või muudatusi.

Netlens Scandinavia AB
Minervavägen 28
191 50 Sollentuna
Rootsi
Telefon: 08 618 05 05
info@netlens.se
Ettevõtte register: Bolagsverket
Organisationsnummer: 556681-0049

 
 

 Tel: +46 8 618 05 05